Charming Parisian Studio At Rue Coysevox

  • 18 m²

Charming Parisian Studio At Rue Coysevox van 18 m² is een goede keuze voor maximaal 2 gasten en biedt een eersteklas locatie op afstand van 4 km tot Champ-de-Mars. Het 1-badkamer appartement beschikt over een ijsbaan, perfect voor gasten die graag actief blijven.

Dit appartement komt met een complete keuken, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.

Dit appartement bevindt zich in de 18e Arrondissement wijk van Parijs, binnen zo'n dan 10 minuten rijden van het Louvre. Attracties in de buurt van Charming Parisian Studio At Rue Coysevox zijn onder andere de Arc de Triomphe, op op 3 km verderop. Deze accommodatie ligt een paar momenten van het metrostation Guy Môquet.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Charming Parisian Studio At Rue Coysevox
Nice 34M Well Located - Montmartre District
Mobiele prijsaanbieding

Nice 34M Well Located - Montmartre District

7.4
Goed 15 beoordelingen
308 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Pretty Montmartre
Mobiele prijsaanbieding

Pretty Montmartre

340 m van de accommodatie
USD 88 USD 79
per nacht
Appartement Atypique Au Coeur De Batignolles
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Atypique Au Coeur De Batignolles

6.6
Aangenaam 14 beoordelingen
421 m van de accommodatie
USD 196 USD 176
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer7511815798119
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Charming Parisian Studio At Rue Coysevox te vinden?
      Charming Parisian Studio At Rue Coysevox is in de Montmartre wijk van Parijs gesitueerd, op afstand van 2 km tot de Avenue des Champs-Élysées.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Charming Parisian Studio At Rue Coysevox?
      Populaire plekken in de buurt van Charming Parisian Studio At Rue Coysevox zijn onder andere de Eiffeltoren, de Avenue des Champs-Élysées, de Tuilerieën.
    • Hoeveel kost het om bij Charming Parisian Studio At Rue Coysevox te verblijven?
      De huurprijs van Charming Parisian Studio At Rue Coysevox is €146.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Sap Heure en Aux Bouches à Oreilles restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Hoe groot is Charming Parisian Studio At Rue Coysevox?
      Charming Parisian Studio At Rue Coysevox heeft een totale oppervlakte van 18 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Charming Parisian Studio At Rue Coysevox

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten